Aarhus University Seal / Aarhus Universitets segl

TELEPHONE, EMAIL AND ADDRESSES

Find Person

Search


1 - 2
Listing all the users in the department 'AU Uddannelse - RSC,Team for Uddannelsesrådgivning, Aarhus'
AUID Name TitleTelephone number Mobile number OrganizationEmail  
102583Anne Maj Krogh CedersøePædagogisk psykologisk uddannelsesrådgiver 9350 8629AU Uddannelse - RSC,Team for Uddannelsesrådgivning, Aarhusamc@au.dk 
208942Eva Guttorm NielsenPædagogisk psykologisk uddannelsesrådgiver  AU Uddannelse - RSC,Team for Uddannelsesrådgivning, Aarhusevaguttorm@au.dk 
230944Inge Marie HøjPædagogisk psykologisk uddannelsesrådgiver  AU Uddannelse - RSC,Team for Uddannelsesrådgivning, Aarhusimho@au.dk 
269177Hanne Balsby ThingholmPædagogisk psykologisk uddannelsesrådgiver 2556 6735AU Uddannelse - RSC,Team for Uddannelsesrådgivning, Aarhushabt@au.dk 
301763Aleksander Eeg-KrusePædagogisk psykologisk uddannelsesrådgiver  AU Uddannelse - RSC,Team for Uddannelsesrådgivning, Aarhusaek@au.dk 
323544Ida Rebsdorf-GregersenPædagogisk psykologisk uddannelsesrådgiver  AU Uddannelse - RSC,Team for Uddannelsesrådgivning, Aarhusidar@psy.au.dk 
338448Lisbeth Vestergaard JessenPædagogisk psykologisk uddannelsesrådgiver  AU Uddannelse - RSC,Team for Uddannelsesrådgivning, Aarhuslvj@au.dk 
459742Helle Degnbol ØstergaardPædagogisk psykologisk uddannelsesrådgiver 3018 3139AU Uddannelse - RSC,Team for Uddannelsesrådgivning, Aarhusau459742@ps.au.dk 
469897Iben Henriksen NielsenPædagogisk psykologisk uddannelsesrådgiver  AU Uddannelse - RSC,Team for Uddannelsesrådgivning, Aarhusihni@au.dk 
484825Signe Kamille Bjørnum BengtssonPædagogisk psykologisk uddannelsesrådgiver  AU Uddannelse - RSC,Team for Uddannelsesrådgivning, Aarhusskbb@au.dk 
531696Frederik Kapil PræstgaardPædagogisk psykologisk uddanelsesrådgiver  AU Uddannelse - RSC,Team for Uddannelsesrådgivning, Aarhusfkp@au.dk 
547324Amalie RosePædagogisk psykologisk uddannelsesrådgiver  AU Uddannelse - RSC,Team for Uddannelsesrådgivning, Aarhusamro@au.dk 
563497Sissel Westphall JensenPædagogisk psykologisk uddannelsesrådgiver  AU Uddannelse - RSC,Team for Uddannelsesrådgivning, Aarhusswe@au.dk 
565992Lærke Søe Krause-KjærPædagogisk Psykologisk Uddannelsesrådgiver  AU Uddannelse - RSC,Team for Uddannelsesrådgivning, Aarhuslskk@au.dk 
647423Ditte Schultz JensenPædagogisk psykologisk uddannelsesrådgiver  AU Uddannelse - RSC,Team for Uddannelsesrådgivning, Aarhusdsj@au.dk 
647622Katrine HansenPædagogisk psykologisk uddannelsesrådgiver  AU Uddannelse - RSC,Team for Uddannelsesrådgivning, Aarhuskhansen@au.dk 
647748Charlotte HansenPædagogisk psykologisk uddannelsesrådgiver  AU Uddannelse - RSC,Team for Uddannelsesrådgivning, Aarhuschahan@au.dk 
268781Lasse PetersPædagogisk psykologisk uddannelsesrådgiver71627199352 2248AU Uddannelse - RSC,Team for Uddannelsesrådgivning, Aarhuslape@au.dk 
339584Michele LarsenPædagogisk psykologisk uddannelsesrådgiver2090 0766 AU Uddannelse - RSC,Team for Uddannelsesrådgivning, Aarhuslicht@au.dk 
448465Kathrine B. LautrupPædagogisk psykologisk uddannelsesrådgiver2262 05402262 0540AU Uddannelse - RSC,Team for Uddannelsesrådgivning, Aarhuskaer@au.dk 


Find persons affiliated with unit

Fill out the search field, or fold out the unit tree below by clicking the .


Switchboards

  • Aarhus University (main number): +45 8715 0000
    • Campus Aarhus: +45 8715 0000
    • DCE - Danish Centre for Environment and Energy: +45 8715 5000
    • DCA - Danish Centre for Food and Agriculture: +45 8715 6000

Download AU Find for iPhone or Android

You can use AU Find to search for contact information about all staff and units at Aarhus University. You can base your search on a person, a building or a unit.